ویزای توریستی

ویزیتور ویزا

 

هر سال متقاضیان زیادی برای بازدید از  دومین کشور پهناور دنیا را دارند.  هر فرد بازید کننده می تواند دلایل مختلفی همچون یازدید از جاذبه‌های گردشگری، دیدار خویشاوندان و دوستان ویا حتی برای شرکت در همایش‌های علمی و تجاری به کانادا داشته باشد ولی لازمه این سفر داشتن ویزای معتیر توریستی و اثبات به برگشت به کشور مبدا قبل از اتمام اعتبار ویزای ویزیتوری می باشد.

 

افسر اداره مهاجرت برای قانع شدن به بازگشت شما و صدور ویزا موارد زیر را مورد بررسی قرار میدهد:
• بررسی دلایل و وابستگی های فرد متقاضی که موجب می شود به کشور خود بازگردد.
• هدف از دیدار از کانادا
• شرایط خانوادگی و مالی فرد متقاضی
• شرایط کلی سیاسی و اقتصادی کشور مبدا
• داشتن یک دعوتنامه از طرف یک میزبان کانادایی

 ویزای توریستی کانادا به صورت ویزای مولتیپل (چند بار ورود) بوده که این اجازه را به دارنده آن ویزا میدهد که به دفعات وارد خاک کانادا شده وتا حداکثر شش ماه در کانادا بماند.

بخاطر داشته باشید که با ویزای توریستی کانادا امکان کار کردن در این کشور وجود ندارد ولی امکان ادامه تحصیل در دوره‌های کمتر از ۶ وجود دارد. همچنین اگر خواهان تمدید حضور خود در خاک کانادا بدون خروج بعد از شش ماه اقامت خو دارید حتما ماه پنجم با شرکت ما برای تمدید اقامت خود تماس بگیرید.
شرکت پیشتازان کانادا با داشتن دپارتمان انحصاری ویزای کانادا، در تمام مراحل اخذ ویزا با ارائه خدمات تخصصی مشاوره شما را همراهی خواهد کرد. مشاورین ما در دپارتمان ویزای کانادا، مدارک شما را به دقت بررسی و درصورت نیاز  ممکن است از شما مدارک بیشتری خواسته شود. پس تکمیل مدارک درخواستی منطبق با چک لیست اداره مهاجرت کانادا متخصصین دپارتمان ویزا ی ما پرونده شمارا از طریق سیستم آنلاین و  با پرداخت فی دولتی به سفارت ارائه می‌دهند.
 پس از طی این مراحل، نامه انگشت‌نگاری برای انجام بایومتریک در کشور مورد نظر شما، برای شما ارسال خواهد شد و شما می باید ظرف مدت یک ماه باید برای انجام انگشت نگاری اقدام کنید. انتخاب محل انگشت‌نگاری باشما بوده و شما می‌توانید به شهرهای دبی ، استانبول، آنکارا، ایروان و یا هر شهر دیگری برای انگشت‌ نگاری سفر کنید. برای این کار میباید وقت آنلاین گرفته و با در دست داشتن نامه انگشت نگاری و پاسپورت معتبر خود به کشور انتخابی برای انگشت نگاری سفر کنید.
بعد از انجام انگشت‌نگاری پرونده شما وارد مرحله بررسی نهایی توسط افسر اداره مهاجرت قرار گرفته و جواب نهایی اعلام می‌شود و شما بلافاصله از طریق پیشتازان کانادا در جریان نتیجه قرار خواهید گرفت.

به محض تایید درخواست ویزای شما کارشناسان پیشتازان کانادا با شما تماس خواهند داشت و نامه دریافتی را برای شما ایمیل خواهند نمود تا برای ارسال هر چه سریعتر پاسپورت خود برای پیوست ویزا ارسال نمایید.

در صورتیکه با تقاضای ویزای توریستی شما موافقت نگردد و پرونده شما رد شود، نامه ریجکتی سفارت در اختیار شما قرار داده می‌شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده، برای شما توضیح داده می‌شود تا در صورت اقدام مجدد برای رفع نواقص اقدام کنید. 

خدمات شرکت پیشتازان برای متقاضیان ویزای توریستی کانادا:

 • نگارش دعوتنامه از طرف دوستان واقوام متقاضی به همراه مهر تایید کارشناس رسمی کانون وکلای انتاریو ،
 • تهیه وتنظیم نامه توجیهی هدف از سفر به کانادا بعنوان توریست،
 • پرداخت اپلیکیشن فی بررسی پرونده توریستی و هزینه انگشت نگاری شما به اداره مهاجرت،
 • رزرو کردن آنلاین وقت انگشت نگاری شما در کشورهای اطراف ایران،

شرایط و مدارک دریافت ویزای توریستی کانادا

پیشتازان کانادا با داشتن دپارتمان تخصصی ویزا و داشتن دانش و اطلاعات بروز کار را برای شما راحت کرده است؛ متخصصین ما از نخستین قدم که داشتن دعوتنامه می باشد تازمان دریافت ویزا همراه شما هستند.

 کارشناسان ما مدارک شما را به دقت بررسی میکنند و برای تقویت شرایط احراز ویزا در صورت نیاز از شما مدارک بیشتری میخواهند. حتی در زمانی که پرونده قبلی ویزیتور ویزای شما رد شده باشد با توجه به دلایل ذکر شده در نامه ریجکتی و مدارک تکمیلی ،یک نامه توجیهی در خصوص رفع موارد ردی شما تهیه و روی پرونده ارسالی گذاشته می شود تا شانس بالاتری را برای دریافت ویزا داشته باشید.

قابل ذکر است که این نامه توسط مشاورین حقوقی و مهاجرتی پیشتازان کانادا تهیه و تنطیم می گردد.

مدارک مورد نیاز
کپی پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه تمام پاسپورت های پیشین که در آن ویزا و یا مهر ورود و خروج ثبت شده است.
ترجمه شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج
۱ قطعه عکس جدید پاسپورتی با زمینه سفید
نامه تمکن مالی از بانک با و ریز پرینت ۴ ماه اخیر (موجودی حساب شما را به صورت دلار کانادا از بانک داده می شود)
گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوقی سه ماه اخیر و بیمه
ترجمه سند ملکی و یا اجاره نامه و یا جواز کار برای صاحبان مشاغل

دعوتنامه

شر کت پیشتازان کانادادر حضور میزبان شما که می بایست مقیم یا شهروند کانادا باشد دعوتنامه شما را تهیه و تنظیم کرده و همراه لیست مدارک لازم برای ارایه از طرف میزبان و مهمان را در اختیار شما می گذارد.

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنار تک تک موکلین خود هستیم.

اطلاعات ضروری درباره ویزیتور ویزا

بسیاری از متقاضیان سوالات عمومی در ذهن دارند که در روند اقدام یا بعد از ورودشان سبب سردرگمی آنها می گردد در اینجا به پاره ای از نکات مهم درباره دارندگان ویزای ویزیتوری کانادا  اشاره می کنیم

 • با ویزای توریستی کانادا امکان کار کردن در این کشور وجود ندارد ولی امکان ادامه تحصیل در دوره هایی که کمتر از ۶ ماه باشند، وجود دارد. 
 • ویزای توریستی قابلیت تغییر به ویزای تحصیلی بیشتر از شش ماه و ویزای کار رادارد که در این خصوص می توانید از مشاوررین تحصیلی و مهاجرتی ما مشاوره بگیرید.
 •  تمامی اعضای خانواده می توانند در غالب یک فایل انلاین اقدام کنند هر چند هر فرد فرم شخصی خود را پر کرده ولی در غالب خانواده به اداره مهاجرت ارسال می گردد و بنابراین برای انگشت نگاری هم کل خانواده در صورتیکه قبلا اقدام به ویزای کانادا نکرده باشد، فرا خوانده میشوند.
 • در صورت ریجکت شده پرونده توریستی در صورتیکه پرونده به دلیل فریبکاری رد نشده باشد، شما می توانید دوباره اقدام مجدد داشته باشید.
 • داشتن سفرهای متعدد به کشورهای دیگر تاثیر مثبتی بر دید افسر مهاجرت خواهد داشت چرا که بیانگر تابعیت شما از قوانین آن کشور ها می باشد ولی لزوما داشتن شینگن و نداشتن آن سبب قبولی یا رد شدن پرونده شما هرگز نمی باشد.

تضمین کار ما دقت و ارایه کامل تمامی مدارک لازم بر طبق درخواست اداره مهاجرت و تجربه ماست وعده دریافت تضمینی ویزا یک فریب تبلیغاتی است .

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com