خدمات بعد از اتمام تحصیل

خدمات شرکت پیشتازان همچنان ادامه دارد 

از آنجا که یکی از برنامه های از پیش طرح ریزی دانشجویان در حین تحصیل یافتن یک کار دائم و ماندن در کاناداست باید گفت که با داشتن یک مشاور کاردان و خبره این مسیر در همان روزهای ابتدایی یعنی همان روز مشاوره اولیه برای شما طرح و برنامه ریزی شده تا در چنین روزی شما بتوانید با آسودگی برای تک تک آنها برنامه ریزی داشته باشید.

خدمات پس از تحصیل

اجازه کار

یکی از اهداف دانشجویان از درس خواندن در کانادا جذب شدن در محیط کار کانادایی است که فرد بتواند از تمامی دانش دستیافته در دوران تحصیل خود در کانادا بهره بردای کند. برای رسیدن به این منظور می بایست از همان روزهای نخستین قدمهای بجا و درستی برداشته شده باشد تا مجبور به ترک خاک کانادا با اتمام دوره تحصیل خود نشوید و این تنها زمانی محقق خواهد شد که در رشته و موسسه معتبری درس خوانده باشید.

مشاورین تحصیلی و مهاجرتی ما برای اقدام و دریافت اجازه کار پس از فراغت از تحصیل شما در کنار شما بوده و خواهند بود. 

اجازه کار پس از تحصیل بسته به طول زمان تحصیل شما تا سقف سه سال و تنها برای یکبار صادر میشود و باید در زمان مناسبی قبل از اتمام تحصیل شما درخواست گردد. 

برای دریافت اطلاعات و مشاوره در این خصوص با دفتر ما در تماس باشید.

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنارتک تک موکلین خود هستیم.

اقدام برای

اقامت کانادا

پس از اتمام برنامه تحصیلی،برای دانشجویان بین‌المللی واجد شرایظی که از طریق PGWP، در کانادا کار کرده اند این امکان وجود دارد که برای اقامت دائم از طریق سیستم اکسپرس انتری تسهیل کند.

اکسپرس انتری، سیستمی است که دارای سه زیر شاخه مهاجرتی زیر می باشد:

 • مهاجرت از برنامه نیروی کار ماهر فدرال،
 • برنامه پیشه‌وران ماهر فدرال و
 • برنامه تجربه کانادایی،

درخواست کنندگان مهاجرتی واجد شرایط برای برنامه اکسپرس انتری، بر طبق شاخص هایی که برای موفقیت آن‌ها در نیروی کار کانادا در نظر گرفته شده است، رتبه‌بندی می‌شوند. متقاضیان بر اساس معیارهایی مانند سن، مهارت زبان و تجربه کاری، در سیستم رتبه‌بندی (CRS) امتیاز کسب می‌کنند. افرادی که در سیستم رتبه‌بندی، بیشترین امتیاز را کسب می‌کنند، احتمال بیشتری دارد که در پذیرش‌های اکسپرس انتری، برای دریافت اقامت دائم، دعوتنامه (ITA) دریافت کنند.

نکته مهم این است  که افرادی که در  کشور کانادا تحصیل کرده اند و بعد تجربه کار کانادایی به واسطه  کار پس از فراغت از تحصیل داشته اند، امتیاز قابل‌توجهی در سیستم رتبه‌بندی کسب خواهند کرد و در نهایت به اقامت دائم آنان در کانادا منجر خواهد شد.

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com