خدمات پس از ورود

شرکت پیشتازان کانادا، ارایه دهنده یک پکیج خدمات پس از ورود می باشد که در صورت تمایل به دریافت این پکیج می توانید در هنگام عقد قرارداد ما را مطلع ساخته تا به بندهای قرادادتان  افزوده شود. پاره ای از این خدمات شامل ترانسفر از فرودگاه، خرید خط تلفن همراه ،افتتاح حساب بانکی، آموزش مهارتهای کاریابی و اشتغال و یافتن مسکن مناسب برای اقامت موقت یا دائم موکلین خود می باشد . در اینجا به اختصار فقط درباره تهیه مسکن می پردازیم . 

مشاوره جهت

تهیه مسکن

شرکت پیشتازان کانادا ارایه دهنده خدمات گسترده ای در تهیه مسکن اعم از خرید و فروش و اجاره می باشد. 

همواره خانواده ها قبل از ورود خود یا فرزندانشان دغدغه مسکن مناسب برای سکونت در حین تحصیل یا اقامت خود را دارند و از آنجا که در بدو ورود هزینه های هتل و دسترسی های آن نگرانی های خود را به همراه دارد.اما این را بدانید که تیم مجرب و حرفه ای ما با تخصص ویژه خود بر روی مناطق مختلف شهردر کنار شما می باشند تا با در نظر داشتن شرایط و بودجه شما اقدام به خرید یا اجاره مسکن مورد نظر شما در حین تحصیل و اقامت شما اقدامات لازم را به انجام رسانند. 

نوع مسکن
هزینه
خرید مسکن
بین از ۵۰۰ هزار دلار به بالا
اجاره مسکن
از ۲۰۰۰ دلار به بالا

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنارتک تک موکلین خود هستیم.

راهنمایی

جهت اشتغال

همانطور که پیشتر هم ذکر شده بخشی از خدمات شرکت پیشتازان کانادا، اقدام و دریافت ویزای کار برای همراهان می باشد . از آنجا که دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع تحصیلی کالج و یا دانشگاه دارای اجازه کار نیمه وقت می باشند گاها نیاز به راهنمایی و کمک برای یافتن کار هستند که ما می توانیم در طی این مسیر مشاور و راهنمایشان باشیم. 

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com