مدرسه

تحصیل در مدارس کانادا

مدارس کانادا در دو ترم ژانویه (بهمن) و سپتامبر (شهریور) پذیرش ارائه میکنند.

مدراس در کانادا از سن ۵ تا ۶ سالگی  کودکان شروع شده و تا دیپلم کلاس ۱۲ ادامه دارد.  بچه ها ۵ روز در هفته را به مدرسه میروند. از آنجا که کانادا  یک کشور دو زبانه هست مدرسه به زبان های فرانسوی و انگلیسی در کل کانادا قابل دسترسی خواهد بود. فرزندان دانشجویان خارجی که در رشته اصلی خود مشغول به تحصیل هستند می توانند از شرایط تحصیل رایگان فرزند زیر ۱۸ سال خود بهره مند شوند و این فرصت مناسبی برای دانشجویان می باشد که بدون نگرانی از دوری خانواده مشغول به ادامه تحصیل باشند.

شرکت پیشتازان کانادا، جهت امکان حضور والدین دانش آموزان در زمان تحصیل از طریق اخذ ویزای توریستی این امکان را فراهم می آورد که والدین فرزندان خود را در حین تحصیل همراهی نمایند.همچنین دانش آموزانی که به تنهایی برای تحصیل به کشور کانادا می آیند و خانواده در شرایطی برای همراهی فرزند خود نمی باشند میتوانند با خیالی آسوده فرزندان خود را به دست خانواده کانادایی که مورد ارزیابی قرار گرفته اند و مجوز مربوطه را دارند بسپارند. در این روش دانش آموز دارای اتاق مستقل و ۳ وعده غذایی کامل بوده که توسط خانواده میزبان تهیه و سرو خواهد شد.

نکته قابل توجه این می باشد که برای ورود به مقاطع مدرسه نیازی به داشتن مدرک بین المللی زبان نمی باشد و همچنین اقامت دانش آموزی  و ویزای توریستی همراه منجر به اقامت دایم نخواهد شد.

مدارس دولتی

 
مدارس دولتی کشور کانادا
برای افراد شهروند کانادا و دارندگان کارت اقامت دائم رایگان می باشد و در عین حال که پذیرای دانش آموزان بین المللی هستند خانواده ها بایستی متقبل شهریه آن باشند. اگر اولین سال هست که فرزند خود را در مدارس کانادا ثبت نام میکنید، از ایشان تست هایی گرفته میشود تا ببینند از چه سطحی باید شروع کنند و همچنین ممکن است دوره های تقویتی زبان انگلیسی یا فرانسوی برای محصل گذاشته شود.
ترکیب دانش آموزان کانادایی و بین المللی درتمام مدارس کانادا دیده میشود که سبب می شود تا تمامی دانش آموزان اعم از بومی و خارجی از یک استاندارد و کیفیت بالا در یک کشور تراز اول بهره مند شوند.

مدارس خصوصی

شهریه مدارس خصوصی  بسیار بیشتر از مدارس دولتی بوده و اکثرا از ۳۰ هزار دلار به بالا هستند.این مدارس از کیفیت بسیار بالایی بهره مند بوده و تعداد دانش آموزان کمتری در کلاسها پذیرفته می شوند لذا از این لحاظ برتری بر مدارس دولتی دارند.  اکثرا محصلینی در این مدارس ثبت نام می کنند که از ابتدا به دنبال تخصص در رشته خاصی برای ادامه در کالج یا دانشگاه می باشند. 

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنار تک تک موکلین خود هستیم

تحصیل در مقاطع دبیرستان

دبیرستان‌های کانادا جز سر آمدین مدارس بین المللی جهان بوده و هر ساله محصلین بی شماری را برای تحصیل در دبیرستان‌های خود پذیرا می شود. سیستم آموزشی دبیرستان در کانادا از برنامه آموزشی مدون با دروسی کاربردی بوده که همین سبب شده یکی از بهترین گزینه‌ها برای دانش آموزان بین المللی باشد که قصد تحصیل در یک کشور پیشرفته دو زبانه رادارند. 

در دبیرستان‌های کانادا در سه سال، دانش آموزان تعدادی دروس اجباری و تعدادی دروس انتخابی میگذارنند. هر محصل برای فارغ التحصیل شدن ملزم به گذراندن تعدادی واحد درسی در طول این سه سال است که با گذراندن آنها شانس های بالایی برای انتخاب رشته دانشگاهی خود را دارند.

تحصیل در دبیرستان‌های کانادا نه تنها دانش آموزان را از نظر علمی می پروراند بلکه به بلوغ مهارت های ارتباط عمومی، اجتماعی، هنری آنها نیز بهای بسزایی میدهند و این سبب می شود که دانش آموزان بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان ذهنی بازو چشم انداز بهتری برای زندگی و آینده شغلی خود داشته باشند.

پس از اتمام دبیرستان در کانادا، راه های مختلفی در پیش روی دانش آموزان قراردارد:

 1. بازگشت به کشور مبدا
 2. ورود به بازار کار بدون ادامه تحصیلات تکمیلی
 3. ادامه تحصیل در کالج یا دانشگاه ها ی کانادا
تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com