خدمات در حین تحصیل

تهیه و تنظیم

دعوتنامه

ویزای توریستی کانادا یکی از انواع ویزاهای اقامت موقت یا Temporary Resident Visa است که با داشتن این ویزا شمااجازه چندین بار ورود وخروج به کانادا رادارید.

نکته قابل توجه این است أفسر اداره مهاجرت دارای اختیار تام برای قبول کردن و رد نمودن یا ممانعت از ورود در مرز کانادا و حتی باطل نمودن ویزای شما را دارد.  بنابراین ممکن است هرچند پاسپورت شما دارای اعتبار چند ساله باشد اما این بدین معنی نیست که ویزای ویزیتوری کانادا حتما بصورت مولتیپل( اجازه ورود و خروج جندین بار) یا حتما پنج ساله صادر شود ممکن است افسر به شما فقط یک بار اجازه ورود به کانادا را بدهد، یا حتی با وجود داشتن ویزای ویزیتوری کانادا، از ورود شما جلوگیری کند. .​​​​​​​

 لازمه اقدام برای ویزیتور ویزا یا همان ویزای توریستی،فرد اقدام کننده نیاز به داشتن دعوتنامه از یک فرد مقیم یا شهروند کانادا دارد. شرکت پیشتازان کانادا ارایه دهنده خدماتی چون:

 • نگارش دعوتنامه از طرف دوستان واقوام متقاضی به همراه مهر تایید کارشناس رسمی کانون وکلای انتاریو کانادا،
 • تهیه وتنظیم نامه توجیهی هدف از سفر به کانادا بعنوان توریست،
 • پرداخت اپلیکیشن فی  بررسی پرونده توریستی و هزینه انگشت نگاری شما به اداره مهاجرت،
 • رزرو کردن انلاین وقت انگشت نگاری شما در کشورهای اطراف ایران،
تمدید

اجازه تحصیل

شرکت پیشتازان کانادا بخشی از خدمات خود را به تمدید اجازه تحصیل و ویزای تحصیلی محصلین در مقطع مدرسه وبا کالج و دانشگاه طرح و برنامه ریزی کرده است. 

اجازه تحصیل اکثرا برای یکسال اعتبار دارد و می بایست هرسال تمدید گردد که این پاره ای از خدمات ما در حین تحصیل شما می باشد. 

تمدید

ویزای دانشجویی

گاها در حین تحصیل اعتبار پاسپورت ایرانی دانش آموزان و دانشجویان به اتمام می رسد و بنابراین نیاز به اقدام به دریافت پاسپورت جدید ایرانی خود در خاک کانادا دارند و سپس می باید برای ویزای تحصیلی جدید نیز اقدام کنند.

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن مشاورین معتمد و مجرب ارایه دهنده کلیه خدمات برای ارسال پاسپورت ایرانی به مرکز حفظ منافع ایران در واشنگتن و همچنین بعد از دریافت پاسپورت جدید معتبر و سپس اقدام به ویزای تحصیلی جدید کانادا، در خدمت شماست.

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنارتک تک موکلین خود هستیم.

اجازه کار

برای همسر

یکی از نگرانی های همراهان دانشجویان عزیز و سوالی که در ذهن آنها نقش می بندد این است که آیا همسر شان اجازه کار در حین تحصیل آنها دارند یا خیر؟

در جواب باید گفت بله اما به شرط آنکه دانشجو در رشته اصلی مشغول به تحصیل باشد و دورهای پیش نیاز زبان را به اتمام رسانده باشد.در اینصورت همسر دانشجو مجاز به کار کردن تمام وقت بوده و مسلما از بار مالی و هزینه های آنها کم خواهد شد.

شرکت پیشتازان کانادا ارایه دهنده خدمات در حین تحصیل شما برای اقدام به اجازه کار همسر شما می باشد.

اجازه تحصیل

فرزند زیر ۱۸

خانواده هایی که یکی از والدین اقدام  به ادامه تحصیل در کانادا کرده اند و تمایل دارند که در کنار خانواده خود در کانادا  به تحصیل بپردازند، دولت کانادا این شرایط ایده آل را برای آنها فراهم آورده است اما به شرط آنکه دانشجو در رشته اصلی مشغول به تحصیل باشد. در نتیجه فرزندان زیر هجده سال آنان می تواند از تحصیل رایگان در تمامی مقاطع مدرسه در مدارس دولتی کانادا بهرمند شوند.

تبدیل

ویزای ویزیتوز به دانشجویی

بسیاری از ویزیتورها که به کشور کانادا سفر میکنند نه تنها قصد بازدید این کشور را دارند بلکه شرایط مختلف و موجود مهاجرتی را در حین اقامت توریستی خود می سنجند. در بسیاری مواقع این سوال مطرح شده که آیا میتوان ویزای توریستی را به دانشجویی تغییر داد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با داشتن شرایطی بله امکان این تغییر وجود دارد و منع قانونی برای این تغییر وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاورین پیشتازان کانادا کمک بخواهید.

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com