خدمات مهاجرتی

شرکت پیشتازان کانادا با تمرکز بر روی مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق خرید بیزینس ارایه دهنده خدمات برای ویزای تحصیلی و ویزای کار بیزینسی و ویزای همراهان این دو گروه پر طرفدار از شاخه های مهاجرت به کانادا می باشد. مشاورین تحصیلی و بیزینسی ما با در نظر گرفتن شرایط شما و منطبق بودن آن با قوانین به روز و فعلی کانادا شما را در مسیر تصمصم گیری و مهاجرت یاری می دهند. مهاجرت یک مسیر شگفت انگیز ولی پیچیده است که باید قبل از اقدام بر تمام مسیر اشراف کامل داشت.

ویزای توریستی

ویزای توریستی برای کسانی صادر می شود که تابعیت کانادایی نداشته وقصد دارند به طریق قانونی با دریافت ویزاهای غیر اقامتی برای بازدید جاذبه های گردشگری یا دیدار عزیزانشان و حتی شرکت در سمینارهای علمی، پا به دومین کشور پهناور دنیا گذارند. به غیر از افراد دارای اقامت کانادا وشهر وندان کانادایی، برای مسافرت به کانادا همه افراد نیاز به مجوز ورود به کانادا را دارند. چنانچه شامل معافیت های کشورهایی که نیاز به ویزا ندارند نمیشوید، برای ورود موقت به کانادا باید اقدام به دریافت ویزای توریستی نمایید.

ویزای کار

شرکت پیشتازان کانادا ، برای آ ن دسته از دانشجویانی که ازدواج کردند اقدام به دریافت اجازه کار همسر می نمایذ تا در حین تحصیا دانشجو نه تها خانواده در کنار هم باشند بلکه فشار مالی کمتری را متحمل گردند. 

همچنین برای گروه متقاضیان بیزنسی خود شرکت پیشتازان در راستای متمور مهاجرتی خریداران کسب و کار با دریافت Positive LMIA اقدام به دریافت اجازه کار می نماید.

برای آندسته از متقاضیان جویای کار کردن در کانادا که دارای کارفرمای کانادایی می باشند نیز شرکت پیشتازان تمامی امور مهاجرتی را برای اقدام و دریافت اجازه کار متقاضیان را متقبل می گردد.

ویزای تحصیلی

از آنجا که یکی از تخصص های شرکت پیشتازان کانادا مهاجرت تحصیلی می باشد ، کلیه امور مرتبط به اقدام برای دریافت پذیرش از مدرسه، کالج و دانشگاه و نیز کلیه امور به بخش ویزای دانشجویی را زیر نظر متخصصین و مشاور رسمی اداره مهاجرت به انجام رسانده و در کنار شما از لحظه تصمصم تا ورود به کانادا خواهد بود.

ویزا از طریق خرید بیزنس

یکی از روشهای مرسوم امروز مهاجرت از طریق خرید یک بیزینس در کانادا می باشد که لازمه آن مشورت با یک مشاور خیره برای خرید بیزینس و  یک مشاور در امور مهاجرت است. با مشاوره درست و پیگیری به موقع ، این مسیر میتواند در ابتدا منجر به دریافت اجازه کار صاحب بیزینس و درانتها ،در صورت مطابفت با قوانین اقامتی،منجر به اقامت دایم کشور کانادا گردد.

تیم مجرب بیزینسی و مهاجرتی ما در کنار هم و در راستای مهاجرت از طریق بیزینس برای متقاضیان خود اقدام به ویزای کاری کرده و در تمام طول این مسیر در کنار شما خواهند یود.

سایر ویزاها
 • ویزای کانادا از طریق تخصص
 • ویزای کانادا از طریق برنامه های استانی
 • ویزای کانادا از طریق تجربه کار کانادایی
 • ویزای کانادا از طریق اسپانسر شیپ همسر

خدمات مهاجرت خود را به ما بسپارید

مهاجرت به هر کجای که باشد حتی از شهر خود به شهر دیگری سختی ها و مشقات خود را دارد . تنها چیزی که این مسیر را هموار و خاطره ساز می کند داشتن اطلاعات کافی و گرفتن مشاوره از خبره این مسیر  قبل از بستن گوله بار سفر است. پیشتازان کانادا مشاوری امین در تمام امور مهاجرتی شما خواهد بود

تجربه، دقت و همفکری ما را در مسیر مهاجرت خود به همراه داشته باشید

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com