ویزا

فرقی نمی‌کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیداری است و یا شرکت در همایش‌های علمی و تجاری ، یا بازدید کانادا و تحصیل را دارید. شما به عنوان یک ویزیتوز، می باید برای ورود به کانادا اقدام به دریافت ویزای توریستی و یا تحصیلی و بیزینسی نمایید.

شرکت پیشتازان کانادا مفتخر است که مشاور و همراه شما برای دریافت انواع ویزاهای کانادا باشد و سعی دارد اطلاعات کاملی برای شما در این زمینه فراهم آورد.

در ادامه توضیحات گسترده تری را در رابطه با ویزای تحصیلی کانادا، ویزای همراهان دانش آموزان و دانشجویان ،شرایط مرتبط به آن را گرد هم آورده تا اطلاعات کافی را از تمام مراحل ویزای کانادا بدست آورید.

همه چیز درباره

ویزای تحصیلی

یکی از مهمترین موارد برای دریافت ویزای تحصیلی و اجازه تحصیل در کانادا مجاب کردن افسر اداره مهاجرت است که شما قادر به پرداخت تمامی هزینه‌های تحصیل، اقامت و هزینه های روزانه خود هستید و بار مالی برای کشور کانادا نخواهید داشت. علاوه بر آن ، صداقت در ارایه مدارک مالی و تحصیلی یکی از موارد مهم در دریافت و یا عدم دریافت ویزای شما خواهد بود.

خاطر نشان می کنیم که دریافت پذیرش تحصیلی در هر مقطعی اعم از دبستان تا دکتری به معنی دریافت ویزا نمی باشد و افسر اداره مهاجرت است که تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

نامه پذیرش در مقاطع بعد از دیپلم باید از موسساتی گرفته شود که اداره مهاجرت و شهروندی کانادا آنها رابه رسمیت می شناسد و اصطلاحا دارای کد DLI منحصر بفردی بوده و در وبسایت اداره مهاجرت قابل رهگیری می باشند. 

خاطر نشان می شود اگر متقاضی که قصد دریافت ویزای تحصیلی کانادا را دارد، سنش کمتر از ۱۸ سال باشد (minors)، باید یک فرد در کانادا نامه ای به اداره مهاجرت دهد و مسئولیت آن فرزند را به عهده بگیردو در این مسیر پدر و مادر فقط بعنوان همراه دانش آموز محسوب می شوند.

شرکت پیشتازان کانادا مشاور امین شما در بررسی مدارک  ارایه شده از شما و جمع بندی و ارسال مدارک لازم و تکمیلی به اداره مهاجرت خواهد بود.

همواره سوالات متفاوتی در خصوص شرایط اخذ ویزای تحصیلی می شود که ما انها را به اختصار جمع بندی و ارایه می دهیم.

ضرو رتهای ویزای تحصیلی
شرایط
شرایط اخذ ویزای تحصیلی
۱-داشتن پذیرش از از: مدرسه، دانشگاه و یا کالج ۲- داشتن تمکن مالی کافی برای پرداخت شهریه و زندگی روزمره
حداقل میزان تمکن مالی
معادل ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار کانادا به نرخ روز
گردش حساب مورد نیاز
حداقل ۳ ماه
هزینه اخذ ویزا و انگشت نگاری
۲۳۵ دلار

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنارتک تک موکلین خود هستیم.

ویزای

همراهان دانشجو

در طول تحصیل  دانش آموزان ،والدین می توانند  به عنوان همراه فرزندان خود در کنارشان باشند هرچند اقامت آنها در کانادا نباید بیش از ۶ ماه باشد و در صورت تمایل به ماندن بیش از ان باید درخواست اقامت خود را تمدید نمایند و باید یکماه قبل از اتمام ۶ ماه حضورتان با ما در تماس باشید تا هر چه سریعتر برای تمدید حضورتان اقدام کنیم.

همراهان دانشجویان یعنی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز اجازه همراهی داشته که هر یک به نوبه خود نیازمند به شرایطی برای استفاده از اجازه کار و تحصیل رایگان دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com