ویزا از طریق خرید بیزنس

ویزا از طریق خرید بیزنس (Business Owner and Operator)

یکی از تخصص های شرکت پیشتازان کانادا مهاجرت از طریق خرید بیزینس کانادایی می باشد. 

در این روش خریدار بیزینس می باید ۵۱٪ از کل سهام آن بیزینس یا کل بیزینس را خریداری کند تا بتواند از طریق آن بیزینس اقدام به دریافت اجازه کار کانادا کرده و وارد کانادا شود.در این روش خانواده اقدام کننده می توانند به همراه فرد متقاضی به کانادا آمده و از مزایای مختلفی برخوردار شوند.

شرایط مورد نیاز برای ویزای کار از طریق خرید بیزینس

برای خرید یک بیزینس چه در حال بهره برداری وچه در حال راه اندازی شما می بایست دراولین قدم یک مشاور متخصص در خرید بیزینس برای خود انتخاب کنید اما نکته مورد توجه در این انتخاب این است که آن فرد نه تنها می باید آشنا و مسلط بر قوانین خرید بیزینس در کانادا باشد بلکه می باید همکاری تنگاتنگی با مشاورین مهاجرتی داشته باشد چون لزوما خرید هر بیزینسی منجر به دریافت مجوز کار کانادا ودر نهایت اقامت دایم نحواهد شد.

ما این نوید را به شما می دهیم که مشاور متخصص در خرید بیزینس و امور وامی کانادا مدیر عامل این شرکت است که با داشتن تیم مجرب خود برای خرید و راه اندازی بیزینس های مختلف موفق شما را یاری میدهد.

تیم ما تیمی است متشکل از مشاورین متخصص املاک و تیم حقوقی این شرکت که در راستای تطبیق قوانین مهاجرتی حاکم بر این برنامه پرونده شما را به بهترین نحوی به سمت موفقیت می برند.

شرایط اصلی مورد نیاز برای خرید بیزینس به شرح زیر است:

 • داشتن تمکن مالی مناسب برای خریدبیزینس و یکسال گرداندن بیزینس در کانادا
 • آمادگی خرید ۵۱٪ یا کل بیزینس
 • سابقه کار مدیریتی مستقیم یا غیر مستقیم
 • قصد کار و مدیریت مستقیم بیزینس جدید در کانادا

پروسه کار

این برنامه شامل دو بخش عمده می باشد:

 1. کسب ویزای کار از طریق خرید بیزینس کانادایی
 2. اقدام به دریافت اقامت دایم کانادا بعد از یکسال از مدیریت مستقیم بیزینس در کانادا

مرحله اول: ویزای کار از طریق بیزینس :

در این بخش فرد متقاضی با در نظر گرفتن تمکن مالی خود اقدام به خرید ۵۱٪ یا کل یک بیزینس فعال کانادایی می کند و از انجا که شرکت پیشتازان نماینده چندین بیزینس موفق می باشد شما نیاز به پرداخت کل مبلغ ارزش ۵۱٪ را نخواهید داشت و بخش بیشتر آن را بعد از دریافت اجازه کار پرداخت خواهید کرد.

بعد از خرید بیزینس بخش مهاجرتی ما اقدام به دریافت LMIA می کنند که در این بخش متقاضی خرید بیزینس ازدرج تبلیغات پیشنهاد کاری در روزنامه و یا وبسایتهای جویندگان کار معاف می باشد اما نیازمند به یک بیزینس پلن قوی در راستای برنامه های مدیریتی و حضوری خریدار و چگونگی بسط و گسترش بیزینس با استفاده از نیروهای کاری کانادای می باشد. این بیزینس پلن یکی از مهمترین بخش ها برای اقدام و دریافت  Positive LMIA می باشد. تیم حرفه ای و معتیر بخش Fianance ما با توجه به سوابق مدیریتی شما و اینده ترسیمی شما از خرید بیزینس و با تجربه کافی از نقاط مورد نظر افسر بررسی کننده درخواست شما ، شما را در تهیه و تنظیم بیزنس پلن یاری میدهد.

بعد از دریافت  Positive LMIA، پرونده شما آماده برای ارسال به اداره مهاجرت برای دریافت اجازه کار در کانادا می شود.

همزمان با اقدام ویزای شما، می توانید برای همسر خود تقاضای اجازه کار کرده و همچنین فرزندان زیر ۱۸ سال شما نیز می توانند از مزایای تحصیال مجانی کانادا بهره مند شوند.

مرحله دوم: اقدام به دریافت اقامت دائم کانادا

بعد از ورود به کانادا شما صاحب ۵۱٪ یا کل بیزینس بر اساس قرارداد خرید خود هستید و می باید بطور مستقیم آن را اداره کرده و تمامی تلاش خود را برای پیشبرد رو به جلو آن انجام دهید چرا که بعد از یکسال که قصد اقدام به اقامت دائم کانادا را دارید باید پیشرفت بیزینس را ثابت کنید.

همچنین در طی این یکسال یا حتی قبل از ورود خود به کانادا می بایست زبان انگلیسی خود را تقویت کرده چرا که در مرحله اقدام به اقامت نیاز به ایلتس جنرال ۶ در هر مهارت دارید.

این روش اصولا برای افرادی که در برنامه های استانی موفق به کسب امتیاز مناسب نمی شوند و قصد کار و سپس اقامت دائم کانادا را دارند بسیار مناسب است.

مشاوره تخصصی در زمینه کانادا

شرکت پیشتازان کانادا با داشتن تیم تخصصی خود مفتخر است که در خدمت تمامی ایرانیان و فارسی زبانان عزیز برای مهاجرت تحصیلی و بیزینسی آنان باشد. ما از آغاز راه پر پیچ و خم مهاجرت تا روز شهروندی در کنار تک تک موکلین خود هستیم

مزایا

هر یک از روشهای مهاجرتی دارای مزایای خاص به خود بوده که انها را از هم متمایز می کند. در این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اقدام به دریافت اقامت دائم کانادا با خرید بیزینسی که شما در آن مشغول به کار و کسب در آمد هستید و نیاز به پرداخت هیچ ودیعه ای به دولت کانادا ندارید.
 • امکان پرداخت بخش اعظم مبلغ خرید بیزینس به شرط دریافت ویزای کار
 • نداشتن نیاز به مدرک زبان برای دریافت ویزای کار(هر چند پیشنهاد ما بر تسلط به زبان انگلیسی برای سهولت در اداره بیزینس خود می باشد)
 • امکان دریافت ویزای کار برای همسر 
 • اجازه تحصیل رایگان برای فرزندان زیر ۱۸ سال و البته همراهی فرزندان زیر ۲۲ سال
 • روش مناسب برای افرادی که در روشهای مهاجرت استانی امتیاز لازم را کسب نمی کنند.

سوالات متداول

تغییر زبان

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com